LT EN

MTB.LT  »  Naujienos

Naujienų prenumerata

Naujienos

Starto sąrašas

2008-07-19

Starto sąrašas

Skelbiamas L.T. dviračių maratono Ignalinos etapo starto sąrašas. Spauskite [Plačiau].

[ Atgal ]     [ Atsiliepimai ]

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
138 Dace Ose 1961 Riga W31
120 Dainora Samčenkienė 1965 Šiauliai S-Sportas W31
110 Rasa Ališauskienė 1977 Vilnius Bike Servis Team W31
118 Rita Nalivaikaitė 1977 Ignalina W31
112 Rūta Balalytė 1976 Vilnius W31
98 Vaida Reinartaitė 1975 Vilnius Fortūna W31

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
104 Danguolė Kvietkauskaitė 1984 Vilnius Hawaii Express W19
147 Diana Rasimovičiūtė 1984 Ignalina Instinktas W19
61 Indrė Janulevičiūtė 1983 Vilnius Instinktas W19
126 Lina Kievišaitė 1985 Šiauliai Būdakalnis W19
102 Svetlana Zaikova 1986 Visaginas novel W19
41 Tatjana Kaliakina 1987 Vilnius Hawaii Express W19

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
390 Agnė Gintautaitė 1991 Vilnius Instinktas W18
273 Aušra Kvietkauskaitė 1991 Vilnius Instinktas W18
402 Evelina Vilčinskaitė 1991 Ignalina Ignalinos moksleivių namai W18
360 Skirmantė Puzinaitė 1990 Panevėžys W18

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
336 Anna Ivanova 1994 Vilnius Instinktas W16
393 Gailė Lejay 1994 Vilnius Meistro Arsenalas W16
389 Galina Maškarina 1994 Vilnius Instinktas W16
239 Greta Kitavičiutė 1994 Vilnius Hawaii Express W16
224 Laura Braziulytė 1992 Vilnius Hawaii Express W16
403 Laura Meškauskaitė 1992 Ignalina Ignalinos moksleivių namai W16
367 Rasa Balašaitytė 1992 Vilnius Autopartis W16
340 Ūla Jasiulevičiūtė 1994 Vilnius BULLS Bikes W16
286 Veronika Dambrovska 1993 Vilnius Hawaii Express W16

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
314 Gabrielė Jociūtė 1996 Vilnius Vilimeksas W13
322 Gabrielė Petraitytė 1995 Vilnius Instinktas W13
284 Kotryna Vitkūnaitė 1996 Anykščiai Vėtrungė W13
380 Kristina Kazlauskaitė 1995 Anykščiai Viesulas W13
348 Laima Sprindytė 1995 Vilnius Instinktas W13
344 Laura Leleika 1995 Ignalina Ignalinos moksleivių namai W13
399 Viltė Cicinaitė 1995 Ignalina Ignalinos moksleivių namai W13

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
1004 Ema Bojevaitė 1998 Vilnius V10
1003 Erikas Karpavičius 2000 Kaunas V10
1006 Gaudrė Leščiukaitytė 2000 Kaunas Dviračių rūsys V10
1007 Ignas Ambrazas 1999 Šiauliai S-sportas V10
1011 Ignas Navickas 2000 Vilnius Graztai V10
1010 Jorūnas Jurčius 1999 Vilnius V10
1014 Linas Banys 1998 Anykščiai Vėtrungė V10
1008 Matas Griaznovas 1999 Vilnius Instinktas V10
1012 Matas Griaznovas 1998 Vilnius Instinktas V10
1001 Matas Jankauskas 1998 Vilnius V10
1013 Olesia Lipoveckaja 2001 Vilnius Instinktas V10
1002 Paulius Serapinas 1998 Vilnius Ciklopas V10
1005 Petras Paulius Kastanauskas 2000 Vilnius Hawaii Express V10
1009 Povilas Cicėnas 1999 Ignalina V10

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
355 Aidėnas Karpus 1970 Vilnius Mėgėjų
300 Aivaras Bučys 1979 Vilnius Mėgėjų
225 Aleksandras Malakauskas 1974 Vilnius Mėgėjų
249 Algimantas Kartočius 1980 Vilnius Mėgėjų
319 Algimantas Kleiva 1963 Anykščiai Vėtrungė Mėgėjų
230 Algirdas Markevičius 1972 Vilnius Mėgėjų
250 Algirdas Petraitis 1989 Vilnius Mėgėjų
382 Algis Drūsys 1962 Anykščiai Viesulas Mėgėjų
333 Algis Vadeiša 1982 Vilnius Mėgėjų
332 Andrejus Bojevas 1975 Vilnius Mėgėjų
350 Andrius Gudonis 1974 Ignalina Mėgėjų
371 Andrius Stonys 1970 Vilnius Mėgėjų
260 Artūras Kliobavičius 1986 Vilnius Hawaii Express Mėgėjų
272 Arūnas Bartkus 1980 Raseiniai Mėgėjų
240 Arūnas Buividis 1976 Sirvintai Mėgėjų
281 Arūnas Gaurilka 1984 Panevėžys Salakas Mėgėjų
306 Arūnas Maciulevičius 1974 Vilnius Mėgėjų
216 Arūnas Noreika 1977 Vilnius Mėgėjų
385 Arūnas Rutkauskas 1959 Kaunas Mėgėjų
219 Audrius Peseckis 1984 Vilnius Mėgėjų
288 Audrius Repšys 1965 Vilnius BULLS Bikes Mėgėjų
274 Audrius Sveikata 1964 Kaunas Mėgėjų
278 Aurimas Matkevičius 1976 Vilnius L.T. Mėgėjų
296 Aušra Deimantavičiūtė 1983 Kaunas Velomanai Mėgėjų
285 Dainius Saržickas 1966 Vilnius Meistro Arsenalas Mėgėjų
321 Dainius Šidlauskas 1973 Ignalina Mėgėjų
341 Daiva Sadauskienė 1963 Vilnius Mėgėjų
242 Darius Baniūnas 1984 Vilnius Mėgėjų
311 Darius Pekarskas 1965 Kaunas Mėgėjų
397 Dmitrij Sosunov 1987 Vilnius Instinktas Mėgėjų
337 Donatas Jonušas 1989 Vilnius M.E. Mėgėjų
383 Donatas Tinfavičius 1979 Vilnius Mėgėjų
307 Edmonda Jokubaitytė 1983 Kaunas Mėgėjų
290 Edvardas Juškevičius 1977 Kaišiadorys Mėgėjų
271 Egidijus Ivanauskas 1966 Vilnius Geras Dviratis Mėgėjų
316 Eglė Urbonavičienė 1964 Vilnius Kalnų ereliai Mėgėjų
338 Erika Kriaučiūnaitė 1983 Kaunas Mėgėjų
331 Gediminas Brazys 1980 Vilnius Mėgėjų
282 Gediminas Keršys 1967 Panevėžys Mėgėjų
310 Gediminas Navickas 1971 Vilnius Graztai Mėgėjų
391 Gian Luca Demarco 1983 Torino Instinktas Mėgėjų
363 Giedrius Lastauskas 1983 Kaunas Velomanai Mėgėjų
326 Giedrius Tiškevičius 1968 Kaunas Mėgėjų
370 Gintaras Mardosa 1985 Kaunas Mėgėjų
303 Gintarius Leščiukaitis 1960 Kaunas Dviračių rūsys Mėgėjų
246 Gintautas Gumbrevičius 1959 Raudondvaris Mėgėjų
243 Gytis Kučinskas 1967 Kaunas Velomanai Mėgėjų
349 Henrikas Narkevičius 1946 Vilnius BULLS Bikes Mėgėjų
335 Ina Michnovič 1969 Vilnius Mėgėjų
318 Indrė Barišauskaitė 1981 Vilnius Mėgėjų
373 Indrė Razvanovičiūtė 1985 Ignalina Mėgėjų
351 Indriana Dadūraitė 1975 Ignalina Mėgėjų
298 Inga Raslanaitė 1985 Vilnius Mėgėjų
345 Inga Serapinienė 1976 Vilnius Ciklopas Mėgėjų
279 Irmantas Aleliūnas 1971 Vilnius Mėgėjų
343 Janina Klevinskienė 1974 Šiauliai S-Sportas Mėgėjų
392 Jekaterina Žuravliova 1978 Vilnius Instinktas Mėgėjų
283 Jevgenij Golovčenko 1984 Visaginas NOVEL Mėgėjų
267 Jonas Serapinas 1946 Vilnius Mėgėjų
210 Jonas Vilūnas 1939 Vilnius Juvara Mėgėjų
299 Julius Juodišius 1985 Vilnius Porteris Utena Mėgėjų
218 Jurij Makarov 1987 Visaginas NOVEL Mėgėjų
245 Jurijus Šiškovas 1979 Zarasai Zarasų jaunimo centras Mėgėjų
377 Kristina Kuznecova 1981 Vilnius BULLS Bikes Mėgėjų
356 Kšyštofas Svirid 1986 Vilnius Instinktas Mėgėjų
372 Lidija Jevsejeva 1972 Visaginas NOVEL Mėgėjų
261 Linas Libikas 1973 Vilnius Mėgėjų
323 Linas Sinkevičius 1965 Vilnius Bulls Bikes Mėgėjų
330 Liudas Ramūnas 1988 Panevežys Mėgėjų
258 Liudas Vitartas 1980 Kaunas Mėgėjų
317 Mantvydas Jakutis 1987 Kaunas Mėgėjų
384 Margarita Urbanovič 1983 Vilnius Mėgėjų
305 Marija Fedotova 1978 Vilnius Novel Mėgėjų
266 Marius Kinčius 1977 Vilnius Mėgėjų
235 Martynas Karpavičius 1982 Kaunas Mėgėjų
294 Martynas Kolomyjskas 1980 Vilnius Mėgėjų
295 Martynas Kolomyjskas 1980 Kaunas Mėgėjų
396 Mindaugas Grunskis 1985 Kaunas Velomanai Mėgėjų
291 Mindaugas Pekarskas 1987 Kaunas Hawaii Express Mėgėjų
232 Mindaugas Stašaitis 1983 Kaunas Mėgėjų
292 Mingailė Stašaitytė 1986 Kaunas Mėgėjų
312 Nerijus Bikulčius 1978 Kaunas Velomanai Mėgėjų
259 Nerijus Inčirauskas 1976 Vilnius Mėgėjų
353 Oksana Solovjova 1984 Vilnius Meistro Arsenalas Mėgėjų
253 Paulius Čeponis 1988 Vilnius Mėgėjų
376 Paulius Daugėla 1982 Vilnius Mėgėjų
327 Paulius Liškauskas 1982 Marijampolė Mėgėjų
238 Pavel Blaževič 1982 Vilnius Mėgėjų
262 Piotras Komaras 1983 Vilnius Instinktas - pEtka Mėgėjų
394 Raimedas Viršilas 1980 Vilnius Meistro Arsenalas Mėgėjų
304 Raimondas Skibarka 1953 Akademija Policijos mokymo centras Mėgėjų
324 Ramunė Tamošiūnienė 1971 Utena Sporto gama Mėgėjų
201 Renatas Kazakevičius 1982 Anykščiai Vėtrungė Mėgėjų
354 Rita Karpuvienė 1968 Vilnius Mėgėjų
289 Robertas Jasiulevičius 1965 Vilnius BULLS Bikes Mėgėjų
313 Rolandas Sakalauskas 1974 Vilnius Mėgėjų
254 Saulius Garnelis 1973 Ignalina Mėgėjų
374 Sergejus Višniakovas 1983 Vilnius Mėgėjų
244 Simonas Skrebė 1989 Vilnius Mėgėjų
202 Stanislav Sabaliauskas 1979 Vilnius Instinktas Mėgėjų
236 Tautvydas Cibas 1964 Vilnius Neries Kilpu team Mėgėjų
364 Tomas Baužys 1973 Vilnius Melgos sportas Mėgėjų
206 Tomas Bendaravičius 1983 Vilnius Top Team Mėgėjų
248 Tomas Narkus 1970 Vilnius Meistro Arsenalas Mėgėjų
366 Tomas Niparavičius 1985 Vilnius Mėgėjų
255 Tomas Vasiliūnas 1983 Biržai Mėgėjų
256 Ugnius Jankauskas 1973 Vilnius Mėgėjų
362 Valdas Špakauskas 1981 Vilnius Mėgėjų
293 Valerijus Jasiulevičius 1968 Vilnius BULLS Bikes Mėgėjų
361 Valius Meila 1986 Vilnius Mėgėjų
265 Vidas Sabulis 1980 Kėdainiai Mėgėjų
269 Vidas Vilkuotis 1982 Vilnius Mėgėjų
375 Vilma Rimšaitė 1983 Šiauliai Instinktas Mėgėjų
368 Vilma Tiškevičienė 1967 Kaunas Mėgėjų
378 Virginija Šmigelskaitė 1974 Vilnius Mėgėjų
237 Vygandas Rapševičius 1989 Vilnius Mėgėjų
214 Vytautas Kisielius 1983 Kaunas Velomanai Mėgėjų
297 Vytis Sadauskas 1963 Vilnius Mėgėjų
328 Vladas Kukulskis 1983 Vilnius Seesam Mėgėjų
334 Zenonas Rožanskas 1971 Vilnius Mėgėjų

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
73 Alfredas Vaitkus 1952 Vilnius Hawaii Express M50
106 Algimantas Vilimas 1952 Panevėžys Dviračiai M50
77 Juozas Vilkelis 1943 Vilnius Inžinerija M50
103 Voitech Šuškevič 1956 Vilnius M50

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
135 Aleksandr Selivanov 1962 Visaginas NOVEL M40
51 Arūnas Daugirdas 1966 Vilnius Vilimeksas M40
95 Audrius Jurgelevičius 1962 Elektrėnai Elektrėnų keliautojų klubas M40
49 Bronius Vitkūnas 1965 Anykščiai Vėtrungė M40
19 Danas Čivilis 1965 Vilnius Umarai M40
46 Darius Vosylius 1967 Vilnius Vilimeksas M40
60 Giedrius Balašaitis 1966 Vilnius Autopartis M40
54 Giedrius Bražėnas 1966 Vilnius Vilimeksas M40
38 Gintautas Černiauskas 1962 Vilnius Vilimeksas M40
66 Gintautas Geležiūnas 1967 Kaunas M40
139 Gints Cirulis 1966 Riga M40
43 Henrikas Baranovskis 1966 Vilnius Instinktas M40
14 Igors Maluhins 1965 Daugavpils Hawaii exprss Daugavpils M40
67 Leonas Jarmoška 1961 Klaipėda Aktyvus stilius M40
83 Linas Vainius 1967 Kaunas Velomanai M40
69 Rolandas Mikaliūnas 1966 Šiauliai S-Sportas M40
64 Sergejs Spakovs 1967 Daugavpils Hawaii exprss Daugavpils M40
18 Tomas Meleško 1967 Vilnius Instinktas M40
88 Valdemaras Dervinis 1960 Vilnius FOCUS Vilnius M40
82 Vladas Suslavičius 1958 Vilnius Instinktas M40

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
142 Agnius Čiurinskas 1976 Vilnius M19
94 Aleksandras Kunickas 1979 Vilnius RND M19
9 Andrejus Dolgovas 1987 Kaunas Hawaii Express M19
84 Andrius Vosylius 1971 Vilnius Vilimeksas M19
68 Antanas Mikuta 1988 Vilnius M19
99 Artūras Bikulč 1983 Zarasai Zarasų SM M19
130 Artūras Jonušas 1973 Vilnius M19
127 Artūras Linkevičius 1989 Kaunas M19
55 Arūnas Balčiūnas 1973 Panevėžys sporto pasaulis M19
2 Arūnas Gliaudelis 1982 Vilnius Top Klyn - Instinktas M19
151 Arūnas Puriuškis 1977 Vilnius Zepps M19
86 Arūnas Žemaitis 1971 Vilnius M19
22 Arvydas Jurgelėnas 1989 Utena M19
144 Atis Blums 1981 Ryga M19
111 Audrius Buivydas 1973 Vilnius OK Kopa M19
53 Aurelijus Genevičius 1972 Utena Transaktis M19
42 Benediktas Jankaitis 1989 Vilnius M19
140 Cristian Poberai 1973 Gorizia Bulls Bikes M19
136 Dainius Jonkus 1987 Kaunas M19
16 Dainius Kiela 1972 Vilnius M19
79 Dainius Sakalinskas 1982 Kaunas Velomanai M19
114 Dainius Sinkevičius 1982 Vilnius M19
87 Darius Klevinskas 1968 Šiauliai S-Sportas M19
80 Darius Naujokaitis 1977 Vilnius ŽK Ąžuolas M19
25 Darius Tamošiūnas 1969 Utena Transaktis M19
105 Dariusz Malinowski 1977 Vilnius M19
23 Dmitrijs Andrejevs 1979 Daugavpils TREK-PHILIPS-METALEKS M19
34 Donatas Girštautas 1973 Kaunas M19
108 Donatas Guobys 1979 Vilnius M19
28 Edgaras Kovaliovas 1989 Vilnius Top Team - Instinktas M19
149 Edgars Zalītis 1982 Ryga ZaRodinu M19
26 Egidijus Pilybas 1982 Klaipėda OK Kopa M19
63 Eitvydas Taruška 1987 Panevėžys Dviratis plius M19
3 Elijus Čivilis 1981 Vilnius Chaliava M19
45 Feliks Pavlov 1987 Vilnius Maksima tym reising M19
30 Gediminas Kaupas 1988 Vilnius Instinktas M19
125 Gediminas Labutis 1978 Kaunas Velomanai M19
36 Gintaras Jankeliūnas 1968 Vilnius M19
85 Gintaras Stulpinas 1971 Vilnius M19
52 Gintautas Pilkionis 1979 Kaunas M19
119 Girts Fogels 1971 Saldus SPORTLAT M19
132 Guntis Bundzenieks 1978 Cesis Grifs AG apsauga M19
101 Gvidas Kovarskas 1987 Panevėžys Sporto pasaulis M19
33 Henrikas Antanavičius 1984 Kaunas Ok Takas M19
150 Ilmars Bricis 1970 Cesis ZZK M19
143 Ingus Bunkovskis 1976 Ogre Trek-Philips-Metaleks M19
62 Ivars Ganzburgs 1982 Ryga NN M19
146 Janis Stipnieks 1984 Riga M19
6 Julius Kvietkauskas 1985 Vilnius Hawaii Express M19
81 Kasparas Andrikys 1989 Vilnius RGM M19
37 Kęstas Daunoravičius 1978 Vilnius M19
31 Kęstutis Valkavičius 1976 Vilnius M19
133 Kristaps Švans 1985 Riga Grifs AG apsauga M19
115 Laimis Mikaliūnas 1971 Šiauliai S-Sportas M19
15 Linas Zinevičius 1980 Kaunas Hawaii Express M19
32 Mantas Blekiavičius 1989 Vilnius Instinktas M19
116 Mantas Gelūnas 1988 Kaunas M19
12 Mantautas Pociūnas 1989 Panevėžys Dviratis plius M19
24 Marijus Rindzevičius 1980 Vilnius Vilimeksas M19
11 Marius Girnys 1981 Vilnius Mink Letai M19
7 Marius Kasperavičius 1987 Utena Transaktis M19
78 Marius Kupė 1977 Klaipeda Veloma Focus M19
8 Marius Ratkevičius 1984 Vilnius FOCUS Vilnius M19
97 Martynas Bieliūnas 1973 Vilnius M19
90 Martynas Undraitis 1979 Vilnius Žalieji ežerai M19
57 Matas Grigonis 1983 Kaunas OK Takas M19
121 Mindaugas Bakas 1975 Vilnius M19
50 Mindaugas Kašieta 1979 Mažeikiai M19
129 Mindaugas Liaudanskas 1980 Vilnius Buzaraistis M19
124 Mindaugas Rudokas 1979 Kaunas Velomanai M19
109 Mindaugas Varnas 1973 Panevėžys M19
13 Miroslav Rutkovski 1987 Vilnius M19
145 Modestas Bacys 1981 Vilnius OSK SAKAS M19
4 Olegs Maluhins 1969 Daugavpils Hawaii exprss Daugavpils M19
96 Paulius Bakutis 1985 Kaunas Velomanai M19
117 Paulius Kinderis 1981 Vilnius M19
100 Paulius Kovarskas 1988 Panevėžys Sporto pasaulis M19
5 Raimonds Brokans 1973 Latvija NN M19
74 Raimundas Alešiūnas 1983 Panevėžys Alaus purslai M19
131 Raivis Terinks 1973 Riga Grifs AG apsauga M19
35 Ramūnas Kuklys 1969 Vilnius M19
91 Remigijus Arlauskas 1970 Ignalina IOSK Būdakalnis M19
44 Renatas Motuzas 1972 Vilnius Chaliava M19
21 Ričardas Armonavičius 1976 Vilnius Umarai M19
58 Ričardas Griaznovas 1973 Vilnius Instinktas M19
76 Rimantas Brundza 1975 Kaunas Hawaii Express M19
137 Rimas Zarauskas 1975 Vilnius UMARAI TREK M19
123 Rytis Gedvilas 1992 Kaunas Velomanai M19
113 Robertas Nutautas 1968 Vilnius Autopartis M19
56 Robertas Šoblis 1987 Klaipėda Aktyvus stilius M19
128 Rokas Babrauskas 1981 Vilnius M19
134 Rolandas Matulevičius 1979 Vilnius M19
89 Romas Kazimieraitis 1968 Voveriškiai Būdakalnis M19
92 Romualdas Vitkauskas 1978 Vilnius Melgos sportas M19
40 Ronaldas Jakubovskis 1986 Vilnius FOCUS M19
17 Saulius Ališauskas 1973 Vilnius Bike Servis Team M19
75 Saulius Januškevičius 1968 Vilnius Kalnų Ereliai M19
39 Saulius Katkauskas 1985 Vilnius Bike Servis Team M19
59 Saulius Serapinas 1977 Vilnius Ciklopas M19
72 Saulius Skrebelis 1971 Utena M19
93 Simonas Pociūnas 1987 Panevėžys Dviratis plius M19
10 Stanislav Dyudin 1981 Maskva Super Taniusha team M19
122 Šarūnas Dmukauskas 1987 Kaunas Hawaii Express M19
47 Tomas Grigaliūnas 1983 vilnius UMARAI TREK M19
70 Tomas Klicner 1969 Šiauliai S-Sportas M19
29 Tomas Micė 1986 Vilnius Top Team - Instinktas M19
20 Vadim Trachimovič 1988 Vilnius DSK "Vitus" M19
1 Vaidas Gaurilka 1987 Panevėžys Dviratis plius M19
148 Viktors Vasilenko 1982 Ryga ZaRodinu M19
107 Vilmantas Vilinauskas 1979 Klaipeda Focus Klaipeda M19
48 Vitalis Vareikis 1969 Vilnius FOCUS Vilnius M19
71 Vygaudas Juronis 1972 Vilnius Cramo M19
27 Vytautas Binkis 1984 Vilnius Top Team - Instinktas M19
65 Vytautas Kastanauskas 1972 Vilnius Hawaii Express M19
141 Vladimirs Guscins 1980 Vilnius M19

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
226 Aivaras Kovoliūnas 1991 Anykščiai Vėtrungė M18
220 Andrius Laška 1991 Vilnius M18
204 Arvydas Gaurilka 1990 Panevėžys Dviratis plius M18
386 Arvydas Steniulis 1990 Vilnius M18
234 Aurimas Dilys 1991 Panevėžys M18
222 Domantas Cibas 1991 Vilnius Neries Kilpu team M18
211 Dominykas Švambarys 1990 Vilnius M18
231 Evaldas Maženis 1991 Panevėžys M18
270 Karolis Vitkūnas 1991 Anykščiai Vėtrungė M18
207 Lukas Donelaitis 1991 Vilnius FOCUS Vilnius M18
346 Lukas Sinkevičius 1991 Vilnius Bulls Bikes M18
223 Marius Arnatkevičius 1990 Kaišiadorys M18
213 Marius Sinkevičius 1990 Vilnius Instinktas M18
359 Martynas Rudzinski 1991 Ignalina M18
280 Mindaugas Giraitis 1990 Vilnius M18
215 Povilas Kaušylas 1990 Vilnius M18
209 Rokas Mickevičius 1991 Vilnius Sietynas M18
228 Ruslanas Nikitinas 1991 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M18
208 Šarūnas Pacevičius 1991 Kaunas Litubel Staki Parket Team M18
287 Tomas Gerasimovič 1991 Vilnius M18

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
276 Aleksandras Sukovas 1994 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M16
257 Arnoldas Smirnovas 1992 Vilnius Instinktas M16
205 Arnoldas Valiauga 1992 Utena Transaktis M16
251 Audrius Kudirka 1994 Vilnius M16
217 Dominykas Bikinas 1994 Utena Utenos kksc M16
400 Eimantas Valėnas 1993 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M16
358 Gediminas Sadaunykas 1992 Švenčionys M16
212 Ignas Ilčiukas 1993 Utena UKKSC M16
241 Laurynas Grunda 1994 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M16
227 Liudas Valančiūnas 1992 Anykščiai Vėtrungė M16
381 Lukas Jakeliūnas 1992 Anykščiai Viesulas M16
320 Mindaugas Bakula 1993 Anykščiai Viesulas M16
263 Modestas Girkus 1994 Anykščiai Vėtrungė M16
275 Paulius Kievišas 1992 Šiauliai S-Sportas M16
203 Paulius Šiškevičius 1993 Vilnius Hawaii Express M16
315 Povilas Klevinskas 1994 Šiauliai S-Sportas M16
221 Robertas Gastevičius 1993 Vilnius M16
347 Roman Jevsejev 1992 Visaginas NOVEL M16
264 Talius Kalina 1993 Vilnius FOCUS Vilnius M16
401 Tomas Ulozas 1993 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M16
252 Vilius Jorudas 1992 Elektrėnai EKK M16
309 Vytautas Strolia 1992 Anykščiai Viesulas M16
229 Žilvinas Šapkauskas 1994 Utena Utenos KKSC M16

Starto Nr. Vardas Metai Miestas Klubas Grupė
302 Airidas Petraitis 1997 Vilnius Instinktas M13
395 Arnas Šerėnas 1996 Vilnius Instinktas M13
398 Arnoldas Garparavičius 1995 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M13
388 Darek Minkovskij 1995 Vilnius Instinktas M13
325 Denis Timulis 1995 Vilnius Instinktas M13
379 Jaunius Drūsys 1995 Anykščiai Viesulas M13
268 Jonas Ališauskas 1996 Vilnius Bike Servis Team M13
342 Justinas Balašaitis 1998 Vilnius Autopartis M13
308 Kipras Daugirdas 1996 Vilnius Vilimeksas M13
387 Kristijonas Borunovas 1996 Vilnius Instinktas M13
369 Kristupas Šidlauskas 1997 Ignalina M13
357 Laurynas Karpus 1995 Vilnius M13
339 Lukas Kamarauskas 1995 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M13
233 Mantas Mudėnas 1995 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M13
329 Norvydas Leščiukaitis 1998 Kaunas Dviračių rūsys M13
247 Paulius Tamošiūnas 1996 Utena Sporto gama M13
365 Povilas Baužys 1998 Vilnius Melgos sportas M13
352 Rokas Repšys 1997 Vilnius BULLS Bikes M13
277 Tautvydas Strolia 1995 Ignalina Ignalinos moksleivių namai M13
301 Vladas Banys 1996 Anykščiai Vėtrungė M13

Rėmėjai

Bičiuliai